Pornostari 82-vjeçar rrëfen sekretin: Ja përse nuk ndalem (Foto+16) – Lajmi.net
Pornostari 82-vjeçar rrëfen sekretin: Ja përse nuk ndalem (Foto+16)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:39, 14 April 2017
Një burrë, që është vlerësuar si pornostari më i vjetër në botë, ka zbuluar sekretin pas dëshirës së pandalshme për seks.

Japonezi Shigeo Tokuda, 82 vjeç, e nisi karrierën kur ishte rreth 70 vjeç.

Ai thotë se pasioni për seksin i vjen për shkak se ha vezë çdo ditë.

Veterani i filmave porno e nisi karrierën në vitin 2004 dhe ka bërë rreth 60 filma erotikë çdo vit.

Ai thotë se karriera si pornostar e ndihmon që të ndjehet i ri në zemër.

“Disa thonë se dëshira seksuale vjen duke u ulur me kalimin e moshës. Por mendoj se kjo vjen për shkak se ti u kushton më pak vëmendje gjërave”.

Fjalët kyçe: Pornostari

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play World Soccer Champion