Pornhub prezanton kategorinë e vet pornografike për gratë – Lajmi.net
Pornhub prezanton kategorinë e vet pornografike për gratë
Autori: Lajmi.net Auto & TekLifestyleLoveSexTeknologji 17:56, 24 February 2018
Deri më tani ka qenë "woman frendly" pornografi në Pornhub, tani ka një seksion të veçantë të quajtur "popular with women".

Gratë gjithashtu pëlqejnë pornografi . Sipas një studimi të revistës së grave Marie Claire , një e treta e 3,000 lexuesve femra shikojnë pornografi një herë në javë , kurse 10% edhe çdo ditë. Tani Pornhub dëshiron të mbledhë me kategorinë e vet të “popullarizuar me gratë” oferta speciale që gratë duan të shikojnë, transmeton lajmi.net.

Arsyeja për kategorinë e re: ” porn për gratë”, sipas një studimi nga Pornhub, kjo ishte më e kërkuar afat në vitin 2017.

“Gratë kanë filluar të shprehin preferencat e tyre të qartë, pa turp”, thotë Laurie Betio, terapist seksi dhe drejtor i Pornhubs “.

KJo kategori do ju ofrojë më shumë kënaqësi grave dhe do ju mundësojë të vijnë më lehtë te orgazma. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO