Pool Slides, shapkat e verës (Foto) – Lajmi.net
Pool Slides, shapkat e verës (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 14:48, 14 July 2017
Ato janë patjetër prej gome, të sheshta dhe komode dhe flasim për pool slides, modeli më i dashur i verës 2017.

Shapkat klasike të pishinave apo të plazhit tashmë kanë zbarkuar dhe në qytet dhe kombinohen me veshje të shkurtra, pantallona xhins të shkurtra apo të gjata, dhe gjatë ditës të japin stilin e rrugës.

Që nga varianti transparent dhe i lehtë i Fenty by Puma tek ajo me logon e Givenchy. Në fotogaleri janë dhjetë modelet që nuk duhen humbur. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Shapkat, Stil, Vera

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Bike Rivals