Polonia – Portugalia, shënohet goli i dytë – Lajmi.net
Polonia – Portugalia, shënohet goli i dytë
Autori: Lajmi.net Liga e KombeveSport 21:21, 11 October 2018
Portugalia e ka barazuar rezultatin ndaj Polonisë.

Portugalia ishte në disavantazh ndaj Polonisë, por ka filluar ta rimarr vetën.

Golin e barazimit për portugezët e ka realizuar Andre Silva në minutën e 32’. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO