Poloni – Kosovë, me këtë rezultat përfundon pjesa e parë – Lajmi.net
Poloni – Kosovë, me këtë rezultat përfundon pjesa e parë
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 19:38, 23 February 2018
Ka përfunduar pjesa e parë e përballjes mes Kombëtares së Polonisë dhe Përfaqësueses së Kosovës.

Vendasit kanë rritur epërsinë ndaj Kosovës, duke shkuar në pushim me epërsi prej 22 pikëve, derisa rezultati figuron 48:26.

Çerekun e parë polakët e fituan me rezultat 20:12.

Kjo ndeshje është e vlefshme për kualifikimet e botërorit ‘Kina 2019’./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO