Policia rrethon Spitalin e Pejës, dyshohet për mjet shpërthyes – Lajmi.net
Policia rrethon Spitalin e Pejës, dyshohet për mjet shpërthyes
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 12:37, 16 May 2018
Policia e Kosovës po dyshon për një mjet shpërthyes në Spitalin e Pejës.

Me këtë rast, si masë parprake sigurie  janë ndaluar të gjitha vizitat në këtë spital.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj ka bërë të ditur për lajmi.net, se pakoja e dyshimtë është gjetur jashtë objektit të spitalit dhe jo brenda.

Rreth orës 10:56, policia është informu prej sigurimit të spitalit, kemi pranu informatën që është një pako e dyshimtë në oborrin e spitalit, jo brenda në objekt, janë ndërmarrë të gjitha masat dhe të shiqojmë se çka ka”, bëri të ditur Ibraj./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mjet shperthyes

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush