Policia njofton kandidatët për policë rreth intervistës – Lajmi.net
Policia njofton kandidatët për policë rreth intervistës
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 10:26, 12 October 2018
Policia e Kosovës ka ftuar në intervistë me gojë, të gjithë kandidatët të cilët me sukses kanë kaluar testin e shkathtësive fizike.

Vendi i mbajtjes së intervistës me gojë është në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, Administrata e PK-së në Prishtinë.

Sipas orarit të paraqitur në listat e publikuara në ueb-faqen zyrtare të Policisë së Kosovës, në adresën: www.kosovopolice.com dhe në të gjitha Drejtoritë Rajonale të Policisë së Kosovës. Kandidatët ditën e zhvillimit të intervistës duhet të paraqiten së paku 15 minuta para kohës së caktuar dhe duhet të kenë me vete:

1. Numrin e aplikacionit,

2. Letërnjoftimin ose pasaportën e Republikës së Kosovës.

Listat mund t’i shihni këtu: https://goo.gl/p9GYx4.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO