Policia merr situatën nën kontroll në Paris, nuk ka të lënduar – Lajmi.net
Policia merr situatën nën kontroll në Paris, nuk ka të lënduar
Autori: Lajmi.net BotaLajme 16:46, 19 June 2017
Policia e Francës ka konfirmuar se çdo gjë e ka nën kontroll në rrugën Champs-Elyeese.

 

Reuters raporton se policia ka njoftuar se askush nuk ka mbetur i lënduar nga një sulm i cili u raportua të ketë ndodhur, pasi një veturë ta ketë përplasur furgonin e policisë, transmeton lajmi.net

Sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes pati edhe tym dhe të shtëna.

Kjo nuk është konfirmuar ende nga policia. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Paris

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion