Policia e Maqedonisë arreston kryetarin e invalidëve të UÇK-së, reagon Lutfi Haziri – Lajmi.net
Policia e Maqedonisë arreston kryetarin e invalidëve të UÇK-së, reagon Lutfi Haziri
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 22:41, 10 August 2018
Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka reaguar pas arrestimit të Afrimit Rexhepit nga policia e Maqedonisë.

Afrim Rexhepi është kryetar i invalidëve të UÇK-së, dega në Gjilan.

“Me shqetësim e mora lajmin për arrestimin e kryetarit të Invalidëve të UÇK’së, dega në Gjilan, Afrim Rexhepi nga Policia e Maqedonisë. Kërkojmë lirimin e menjëhershëm të tij!”, ka shkruar Haziri. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO