Polici kërkon të arrestojë një person, por bie në tokë nga një grua (Foto/Video) – Lajmi.net
Polici kërkon të arrestojë një person, por bie në tokë nga një grua (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:49, 18 May 2017
Ky është një moment shumë tronditës dhe interesant njiherit

Oficeri kishte tentuar të arrestonte një njeri i cili ishte i ulur në një park në Londër, por ai kishte rezistuar dhe nuk e lejonte që të arrestohej nga oficeri, trasnmeton lajmi.net.

Pastaj aty erdhi një grua me ngjyrë dhe e trashë e cila me një stil të ëëE, e rrëzon atë në tokë.

Video tregon se kjo betejë vazhdon për një kohë dhe asjnëri nga palët nuk tërhiqen. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO