Pogba tregon prapaskenën e kartonit të kuq ndaj Arsenalit – Lajmi.net
Pogba tregon prapaskenën e kartonit të kuq ndaj Arsenalit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 16:52, 6 December 2017
“Nuk fola pas ndeshjes sepse nuk kisha kohë, por mendoj se Hector, e njohë shumë mirë dhe kurrë nuk do të kisha bërë diçka të tillë”.

Paul Pogba insiston se ndërhyrja në Hector Bellerin ishte e paqëllimtë.

Francezi i Manchester United ka deklaruar se se i vjen shumë keq, përcjellë “Lajmi.net”.

“Nuk fola pas ndeshjes sepse nuk kisha kohë, por mendoj se Hector, e njohë shumë mirë dhe kurrë nuk do të kisha bërë diçka të tillë”, tha Pogba.

“Fatkeqësisht për mua, gjërat u interpretuan më ndryshe se realiteti dhe bëri që ndërhyrja të dukej e ashpër, por nuk ishte ai qëllimi. Ata morën vendimin, gjyqtari nxori të kuqin dhe ky është futbolli”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Paul Pogba

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball