Podujevë: Futet vetura brenda supermarketit – Lajmi.net
Podujevë: Futet vetura brenda supermarketit
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 17:48, 19 May 2017
Në Podujevë një veturë ka devijuar rrugën dhe ka përfunduar brenda një supermarketi

Siç njofton gazeta KlikPress, kjo ngjarje ka ndodhur të premten rreth orës 15:00 kur një veturë e tipit “VË Touran” është plandosur në një supermarket në qendër të Podujevës.

Policia ka dalur menjëherë në vendin e ngjarjes.

Raportohet s’e nuk ka të lënduar, përveç dëmeve të shumta materiale.

Fjalët kyçe: Aksident, Podujevë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball