Po vjen hiti i radhës nga Shkurte Gashi dhe Flori (Foto) – Lajmi.net
Po vjen hiti i radhës nga Shkurte Gashi dhe Flori (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:54, 19 May 2017
Këngëtarja Shkurte Gashi ka paralajmëruar projektin e radhës në bashkëpunim me Flori Mumajesin.

Duket se suksesi i këngës së fundit “Tu luta” e ka shtyrë dyshen të punojnë edhe një projekt të përbashkët, shkruan lajmi.net.

Permes profilit të saj në Instagram, Shkurta ka bërë të ditur se së shpejti do të sjell këngën e re për të cilën ka punuar përsëri me Florin.

Projekti i tyre  “Tu luta” është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë mbi 15 milionë klikime. /Lajmi.net/

Coming Soon! @iamflorimumajesi @salloninjomza @valdrinsahitiofficial 🙏🏻

A post shared by Shkurte Gashi (Official) (@shkurtegashi_) on

Fjalët kyçe: Shkurte Gashi ft Flori

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion