Po rikthehet Milani, transferon dy yje të futbollit (FOTO) – Lajmi.net
Po rikthehet Milani, transferon dy yje të futbollit (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoSerie ASport 19:20, 19 May 2017
Ardhja e investitorëve kinez, ka rikthyer shpresën të Milani, për t’u rikthyer në majat e futbollit italian.

Siç raporton ‘Corriere della Sera’, Milani po tenton t’i sjellë dy emra të mëdhenj në ‘San Siro’ gjatë afatit kalimtar veror.

Bëhet fjalë për sulmuesin e Real Madridit, Alvaro Morata, dhe për mesfushorin e Chelsea, Cecs Fabregas.

Ky i fundit nuk është hera e parë që përmendet për një kalim te Milan, që nëse finalizohet do të ishte një investim i duhur për kuqezinjtë, kur dihet përvoja e madhe e mesfushorit spanjoll./Lajmi.net/

ashley-cole-facts-5-1

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master