Po bënte yoga, vogëlushja paralizohet për gjithë jetën – Lajmi.net
Po bënte yoga, vogëlushja paralizohet për gjithë jetën
Autori: Lajmi.net FitLifestyleShëndeti 15:20, 27 February 2018
Një video e publikuar në rrjetet sociale tregon momentin e tmerrshëm kur një vajzë katërvjeçare paralizohet për gjithë jetën, ndërsa po bënte yoga me shoqet e saj

Në pamje shihet vogëlushja Xiao Bao, duke bërë “urën e prapme” së bashku me dhjetëra fëmijë të tjerë kur ajo nuk mund të lëvizë, përcjell Albeu.com.

Bao po ndiqte leksionet e vallëzimit në Henan Pronvince të Kinës, kur ndodhi ngjarja e tmerrshme.

Sipas njoftimeve, nëna dhe babai i Bao-s zbuluan se instruktori i vallëzimit nuk kishte asnjë lloj certifikate për të dhënë mësim.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO