Plotësisht e zhveshur! Gazetares i vidhen fotot dhe videot … – Lajmi.net
Plotësisht e zhveshur! Gazetares i vidhen fotot dhe videot …
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 19:19, 11 March 2018
Në rrjetet sociale, profilet e saj numërojnë qindra mijëra fansa. Fotot që janë krejtësisht të zhveshura janë në dispozicion në internet. Hakerët dyshohet se kanë në posedim edhe videot.

Gazetarja amerikan e sporteve Taylor Mathis , e njohur për t’u marrë me ndeshjet e NBA-së, por edhe me ndeshjet e bejsbollit, ishte viktimë e sulmeve të hakerëve, të cilët vodhën nga telefoni i saj fotografitë tërësisht e zhveshur dhe po qarkullojnë në internet, transmeton lajmi.net.

Siç shkruajn mediat amerikane, përveç fotove, hakerët kanë arritur në mënyrë të paligjshme të marrin edhe videot ku ajo ishte lakuriq, por ato nuk janë publikuar.

Gazetarja është e njohur për pamjen e saj tërheqëse dhe në rrjetet sociale profilet e tij numërojnë qindra mijëra fansa. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO