Planet e Zidanes dhe Mourinhos për finalen e Superkupës (FOTO) – Lajmi.net
Planet e Zidanes dhe Mourinhos për finalen e Superkupës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 8:33, 7 August 2017
Manchester United dhe Real Madrid, nesër (e martë) do të kërkojnë Superkupën e Evropës.

Fituesi i Ligës së Evropës dhe fituesi i Ligës së Kampionëve, do të vihen përballë në ‘Filipi II’, në Shkup.

Gazeta spanjolle ‘AS’ ka parashikuar se si mund të duken formacionet e të dy skuadrave, ku te Real Madridi bie në sy mungesa e Cristiano Ronaldos dhe Gareth Bale./Lajmi.net/

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown