Plaku bëhet romantik në emision! E puth gruan ‘live’ – Lajmi.net
Plaku bëhet romantik në emision! E puth gruan ‘live’
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:27, 13 March 2018
Një intervistë e realizuar më 8 mars, e që në Youtube dhe rrjete të tjera po qarkullon sot ka marrë vëmendjen për një arsye.

Të ftuar përveç ish- Missit të Shqipërisë ishin edhe një çift i moshuar, shkruan lajmi.net

Ata folën për kohën e dikurshme dhe se si i kanë pritur festat atëherë, në veçanti 8 Marsin.

Duke qenë se gruaja tregonte se nuk ka pranuar ndonjë dhuratë nga burri i saj ai kishte zgjedhur t’ia dhuronte një trëndafil publikisht dhe jo vetëm kaq, edhe një puthje.

Për më shumë ndiqeni intervisten nga minuta 13:00./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO