Plagoset një person me armë zjarri në Tiranë – Lajmi.net
Plagoset një person me armë zjarri në Tiranë
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 21:27, 20 March 2017
Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur gjatë orëve të mbrëmjes në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kombinatit. Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë në drejtim të shtetasit me inicialet E.D, duke e qëlluar atë në krah.

Personi i plagosur është dërguar për të marrë ndihmën e nevojshme në SQU, nga ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe arrestimin e autorëve të saj.

Fjalët kyçe: Plagosje, Tirane

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool