Pjesa e parë: Lincoln 0-1 Drita – Lajmi.net
Pjesa e parë: Lincoln 0-1 Drita
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 21:15, 29 June 2018
KF Drita është rrugës së mirë për të kaluar në raundin e parë kualifikues në Ligën e Kampionëve.

Skuadra kampione e Kosovës e ka fituar pjesën e parë të ndeshjes parakualifikuese ndaj Lincoln me rezultat 0-1 në Gjibraltar.

Ishte Liridon Leci që në minutën 2’ shënoi për epërsinë 0-1 të Dritës.

Fituesi i kësaj përballje do të takohet me suedezët e Malmos në raundin tjetër./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO