Pjesa e parë e finales së Kupës: Sigal Prishtina 36-40 KB Peja – Lajmi.net
Pjesa e parë e finales së Kupës: Sigal Prishtina 36-40 KB Peja
Autori: Lajmi.net BasketbollSportSporti Vendor 20:19, 19 February 2017
Sigal Prishtina - KB Peja
Sigal Prishtina - KB Peja
Ka përfunduar pjesa e parë e finales së Kupës së Kosovës në basketboll, që po zhvillohet në palestrën ‘Minatori’ në Mitrovicë, mes Sigal Prishtinës dhe KB Pejës.

Është skuadra nga Dukagjini që e ka fituar me rezultat 40-36 pjesën e parë e parë të finales.

Çereku i parë i ndeshjes përfundoi 18:18.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper