Pitja – shpagetë më e shijshme, pite të cilën e keni provuar (Video) – Lajmi.net
Pitja – shpagetë më e shijshme, pite të cilën e keni provuar (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 14:08, 14 May 2017
Vikend grykësish: Kënaquni me pite- shpagetën fenomenale.

Përbërësit:

– Shpageta,
– Gjalpë,
– Hudhra,
– 2 vezë,
– Thërrmija buke,
– Parmezan,
– Qepë,
– Mish viçi i bluar,
– Domate,
– Salcë,
– Pure domatesh,
– Gjizë,
– Origano,
– Djathë mocarela.

Shikojeni videon dhe mësoni se si ta gatuani këtë pite të shijshme, transmeton Telegrafi.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master