Pique hap biznes të ri në qytetin e Barcelonës – Lajmi.net
Pique hap biznes të ri në qytetin e Barcelonës
Autori: Lajmi.net La LigaSport 9:36, 14 February 2018
Gerard Pique planifikon të hap një biznes të ri, jashtë sportit.

Gerard Pique është më tepër se një futbollist.

“El Pais” shkruan se mbrojtësi i Barcelonës planifikon të hap një biznes të ri, jashtë sportit.

Pique së shpejti do të hapë një restaurant të ri në qytetin katalan, përcjell “lajmi.net”.

Pique dëshiron të shfrytëzojë imazhin e tij të mirë për të filluar një biznes të ri.

Pique është një prej futbollistëve kryesorë dhe yjeve më të mëdhenj në ekipin e Barcelonës. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Gerard Pique

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble