Pique befason me deklaratën e tij për shortin e Ligës së Kampionëve – Lajmi.net
Pique befason me deklaratën e tij për shortin e Ligës së Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:19, 17 March 2017
Gerard Pique ka gjithmonë deklarata interesante.

Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique ka thënë se nuk ka ndonjë preferencë për kundërshtar në shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

“Atletico Madridin e kemi eliminuar nga Copa dhe në duelin e fundit në Ligën e Kampionëve”, deklaroi Pique për mediat spanjolle, përcjell “lajmi.net”.

“Nuk kam frikë nga askush dhe asgjë. Kundërshtari me të cilin do të takohemi, cilido qoftë ai do të jetë i vështirë”, theksoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: . Barcelona, Gerard Pique

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels