Piloti “çmend” ndjekësit në “Instagram” (Foto) – Lajmi.net
Piloti “çmend” ndjekësit në “Instagram” (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:50, 7 September 2017
Edhe pse është një pilot avioni, ai ka aftësi të jashtëzakonshme edhe në “Photoshop”, duke “çmendur” ndjekësit e tij në “Instagram”.

Më shumë se 43 mijë ndjekës kanë mbetur të habitur me fotot e publikuar në profilin e “Instagramit” me emrin “Pilotganso”.

Piloti ka publikuar foto teksa ka dalë në dritaren e avionit, ndërsa është mbi Dubai.

Disa përdorues të “Instagramit” arritën të kuptojnë se fotot janë të modifikuara, por të tjerë e morën seriozisht.

“Mund të rrezikosh të biesh. Madje rrezikon dhe pasagjerët”, shkruan dikush. “Wow … a nuk u trembe?”, shkruan një tjetër. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO