Pikturat e kësaj vajze kanë mahnitur të gjithë (Foto) – Lajmi.net
Pikturat e kësaj vajze kanë mahnitur të gjithë (Foto)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 16:53, 20 March 2017
E inspiruar nga kujtimet e saj në ujë, kjo piktore e re po mahnitë të gjithë me pikturat e saj nënujore.

Reisha Perlmutter, një artiste e re, ka mahnitur të gjithë në rrjetet sociale me pikturat e saj realistike.

Ajo është inspiruar nga kujtimet e saj në ujë për të pikturuar piktura nënujore, duke i publikuar më pas ato në profilin e saj në Instagram, transmeton Gazeta Express.

Pikturat e saj janë aq të punuara bukur sa që duken sikur të jenë foto reale të bëra nën ujë. Shikoni ato më poshtë:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO