Piktura dhe personazhe identike, udhëtim nëpër kohë – Lajmi.net
Piktura dhe personazhe identike, udhëtim nëpër kohë
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:33, 3 December 2017
Siç do ta shihni, pikturat dhe njerëzit të cilët janë fotografuar pranë tyre janë pothuajse identikë.

Ata kanë marrë pozicion të njejtë sikurse në pikturë dhe kështu kanë treguar ngjajshmërinë e tyre që ka mahnitur rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Shikoni më poshtë dhe na tregoni se cila prej tyre duket më origjinale. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Personazhe, Piktura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion