Pija që bën mrekulli – Lajmi.net
Pija që bën mrekulli
Autori: Lajmi.net LifestyleReceta 8:37, 16 April 2017
Konsumimi i kalorive të duhura është i nevojshëm nëse nuk duam që të kemi probleme shëndetësore.

Shumë njerëz që e kanë konsumuar këtë lën e kanë konfirmuar fuqinë që bën kjo pije.

Ju duhet:

1 domate
1 mollë
1 karrotë

Përbërësit i pastoni mirë dhe i vendosni në mikser dhe sapo të jetë përgatitur lëngu konsumojeni.

Konsumimi i kësaj pije në mëngjes, në stomakun bosh, 1 orë para ngrënies së mëngjesit, sjell rezultate të shpejta.

Ky lëng ju ndihmon në sistemin imunitar, parandalon kancerin, parandalon tensionin e lartë dhe atakun kardiak, forcon mushkëritë, relakson muskujt dhe përmison shikimin.

Fjalët kyçe: Mrekulli, Pije

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals