Petrit Avdyli nga Mitrovica fitues i veturës Renault Twingo nga loja shpërblyese “Princ Caffe” – Lajmi.net
Petrit Avdyli nga Mitrovica fitues i veturës Renault Twingo nga loja shpërblyese “Princ Caffe”
Autori: Lajmi.net Lajme 13:57, 29 November 2016
Gjithmonë me befasi dhe dhurata të shumta nga Princ Caffe.

Fatlumi kësaj radhe i premisë kryesore veturë Renault Twingo në lojën shpërblyese të Princ Caffe turke është Petrit Avdyli nga Mitrovica. Loja vazhdon me shumë shpërblime të tjera, vetëm duhet të hapni cilindo paketim të Princ Kafe turke dhe ju mund të gjeni kuponin me shpërblim si: para të gatshme, iPhone 7, 500 gr. kafe turke dhe premia kryesore kësaj radhe është Veturë PEUGEOT 208.

Princ Caffe gjithmonë besnik ndaj konsumatorëve të vet. Për më shumë informata se si mund të merrni pjesë në lojën shpërblyese klikoni në këtë link:

https://www.facebook.com/devolliprinccaffe/videos/10154158906258165/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO