Pëson një aksident me makinën e tij, por ajo çka i ndodh në spital ishte akoma më e keqe (Foto/Video) – Lajmi.net
Pëson një aksident me makinën e tij, por ajo çka i ndodh në spital ishte akoma më e keqe (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 21:07, 20 April 2017
Një djalosh ka pësuar një aksident me makinën e tij, por ajo çka e pret në spital është edhe më e keqe

Djaloshi shihet ne një video që është i shtrirë në spital me disa persona dhe me të dashurën e tij, por papritmas aty shfaqet edhe një vajzë e veshur me një fustan të bardhë dhe thotë që është e dashura e djalit të aksidentuar, shkruan Daily Star, trasnnmeton lajmi.net.

Ajo fillon të bërtas duke thënë se ajo është e dashura e tij e jo vajza që ishte e ulur aty pranë tij, kurse ajo që ishte në krah të djalit i përgjigjet se mbrëmë ai ishte me mua. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Aksident

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool