Peshku i pjekur nis të lëvizë (Video) – Lajmi.net
Peshku i pjekur nis të lëvizë (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:17, 6 January 2018
Nëse nuk do të shikonim videon do e kishim të pamundur ta besonim, por në fakt është e vërtetë.

Një restorant në Hengyang City në provincën jugore të Hunan në Kinë ka publikuar një video ku tregon sesi një peshk i pjekur ka nisë të lëvizë.

Kuzhinierët janë çuditur dhe e kanë postuar videon, transmeton tvklan. Video është filmuar më 20 dhjetor 2017.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown