Peshkon diçka të humbur para 25 vitesh (Foto) – Lajmi.net
Peshkon diçka të humbur para 25 vitesh (Foto)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 17:56, 16 July 2017
April Bolt, një grua amerikane në shtetin e Karolinës së Jugut, ka gjetur portofolin e saj të humbur 25 vjet më parë.

Gjatë një pikniku me familjen e saj në vitin 1992, April ka harruar portofolin e saj në një anije. Dikush e mori atë, i mori paratë dhe e hodhi në liqenin Hartëell.

Për habinë e të gjithëve, Brodie Brooks, një 11-vjeçar e ka kapur aksidentalisht teksa ishte duke peshkuar dhe kujtoi se kishte kapur një peshk të madh.

Një i afërm i fëmijës i cili ishte në peshkim me të tha se mendonin se ishte një “thesar”.

Është hera e parë që kap diçka të tillë”, ka thënë ai.

Portofoli i është dorëzuar pronares dhe ajo është surprizuar kur ka gjetur të gjithë përmbajtjen e saj të paprekur, përfshirë fotografitë, kartat e kreditit, buzëkuq dhe krëhër.

Fjalët kyçe: 25 vjet, e humbur, Peshkim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Stealth Sniper