Peshëngritësi shqiptar humb ndjenjat pas konkurrimit – Lajmi.net
Peshëngritësi shqiptar humb ndjenjat pas konkurrimit
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 15:48, 2 December 2017
Briken Çalja, u shoqërua menjëherë drejt spitalit.

Peshëngritësi shqiptar Briken Çalja nuk ndihej mirë ditën e sotme pas konkurrimit dhe si pasojë humbi dhe ndjenjat.

Ai zuri vendin e katërt në kampionatitn Botëror që po zhvillohet në SHBA.

27-vjeçari u shoqëruar menjëherë drejt spitalit. Pas vizitës së specializuar në një spital të Kalifornisë, mësohet se gjendja e peshëngritësit shqiptar është përmirësuar.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush