Pesë truqet e facebookut (Video) – Lajmi.net
Pesë truqet e facebookut (Video)
Autori: Lajmi.net FunRrjetet Sociale 9:03, 8 April 2017
A e dini se mund ta ktheni gjuhën për së prapthi?

Ky është vetëm një truk i facebookut, i cili ju mëson të ktheni gjuhën nga ana e kundërt, shkruan lajmi.net

Ky truk është shumë i lehtë, mjafton të shkoni tek settings, tek opsioni i gjuhës dhe ta gjeni ‘english upside down’.

A doni të dini gjithashtu kur ju hapet facebooku nga një tjetër mjet? Atëherë mund të shkoni tek settings/security dhe të klikoni edit tek ‘login alerts’, ku mund të merrni njoftime dhe më pas duhet të ruani ndryshimin.

Shikoni edhe truqet tjera të facebookut, që mund t’i përdorni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Facebook, Truqe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper