Pesë transferimet më të mira të sezonit në Premierligë – Lajmi.net
Pesë transferimet më të mira të sezonit në Premierligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:09, 19 May 2017
Premierliga të dielën zhvillon xhiron e fundit të këtij sezoni.

Ky sezon që po lëmë pas, u dominua nga Chelsea që tashmë ka fituar kurorën e kampionit.

Garë e madhe është bërë për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, dhe lufta po bëhet për vendin e katër, mes Liverpoolit dhe Arsenalit, ndërsa skuadrat që kanë përfunduar një ligë më poshtë tashmë dihen.

‘Dreamteam’ ka përzgjedhur pesë përforcimet më të mira të këtij sezoni në Premierligë.

Zlatan Ibrahimovic, Paul Pogba, Christian Benteke, Marcos Alonso dhe Sadio Mane, janë përzgjedhur si pesë transferimet më të mira të Premierligës./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Premierligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels