Pesë tendat më të bukura (Video) – Lajmi.net
Pesë tendat më të bukura (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunLifestyle 20:53, 11 March 2017
A keni menduar ndonjëherë të  rregulloni tendën tuaj për më pak se një minut?

 

Një e tillë realizohet, dhe jo vetëm. Ekzistojnë edhe tenda mes drunjësh, të cilat janë marremandëse, shkruan lajmi.net

Ndërkaq, ka edhe tendë të atillë e cila ëstë me flutur, qët mos lejojë të ndjeni nxehtë.

Përveç këtyre, ka edhe tenda të cilat janë për grup, e që është në formë të tunelit, si dhe është me dhoma të veçanta, nëse doni që të keni hapësirën tuaj private.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Tenda

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble