Pesë të vrarë në Kaliforni, ende nuk dihet motivi – Lajmi.net
Pesë të vrarë në Kaliforni, ende nuk dihet motivi
Autori: Lajmi.net BotaLajme 23:55, 14 November 2017
Në veri të Kalifornisë, SHBA, një burrë ka shtënë me armë pa cak, në disa vende, veç tjerash edhe në një shkollë, njoftojnë emdiet lokale. Policia ka konfirmuar këtë dhe lajmin se pesë veta kanë humbur jetën, në mes të të cilëve edhe personi që ka shtënë.

Gjuajtjet kanë filluar në një banesë dhe kanë vazhduar në rrugë, për të përfunduar në një shkollë fillore. Një punonjëse e shkollës ka deklaruar se në shkollë ka pasur të lëndjar por asnjë të vrarë. Ndërsa policia nuk e ka konfirmuar këtë. Por, një numër nxënësish janë transportuar për në spital.

Për identitetin e dorasit, hetuesit nuk kanë ofruar ende asnjë detaj.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper