Pesë pozitat më të mira të seksit që një femër të pësojë orgazmë – Lajmi.net
Pesë pozitat më të mira të seksit që një femër të pësojë orgazmë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 22:10, 18 February 2018
Këta stila bëjnë që një femër të ju kërkoj prap pas një seksi të zjarrtë me stila të tillë!

Seksi është jashtëzakonisht i shendetshëm, por edhe një kënaqësi e madhe. Nëse ai është i mirë, atëherë lirisht mund të thoni se jeni një dashnor i mirë dhe një person i flaktë në shtrat, transmeton lajmi.net.

Për të pasur një orgazmë femrat dhe meshkujt duhet të përdorin këta stila, madje edhe seksi është i jashtëzakonshëm.

Femra “detyrojini” meshkujt që të përdorin këta stila në seks, që të përjetoni një orgazmë.

  1. Vajza në krye
  2. Spooning
  3. Dogy Style
  4. Scissor
  5. Missionary. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO