Pesë ndeshjet që nuk duhen humbur në Kupën e Botës – Lajmi.net
Pesë ndeshjet që nuk duhen humbur në Kupën e Botës
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 17:52, 1 December 2017
32 kombëtaret pjesëmarrëse në Kupën e Botës, kanë mësuar kundërshtarët e tyre.

Më 14 qershor të vitit të ardhshëm, nikoqirët e Rusisë do të hapin Kampionatin Botëror me përballjen ndaj Arabisë Saudite.

Pikërisht kjo është një nga pesë ndeshjet që ‘DailyMail’ ka përfshirë në listën prej pesë ndeshjeve që nuk duhen humbur.

Katër ndeshjet tjera janë ato mes Portugalisë dhe Spanjës në grupin B, Argjentinës dhe Islandës në grupin D,  Gjermanisë dhe Islandës në grupin C dhe Anglisë dhe Belgjikës në grupin G./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: kupa e botes

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master Japan