Pesë minuta ushtrime për të ‘rregulluar’ krahët (Video) – Lajmi.net
Pesë minuta ushtrime për të ‘rregulluar’ krahët (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 8:57, 2 August 2017
Keni dhajmë të tepruar në krahë apo thjesht doni të humbni peshë?

Ushtrimet janë çdo herë të mirëpritura kur jemi në mbipeshë. Mirëpo jo gjithmonë kemi kohë të mjaftueshme për të shkuar në fitnes.

Prandaj të ushtruarit në shtëpi është pak më i vështirë vetëm, por jo edhe ka guidë se çfarë duhet bërë, shkruan lajmi.net

Ju duhen vetëm pesë minuta në ditë dhe dhjami në krahët tuaj do të shkrihet, ndërsa pesha juaj do të bie.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown