Pesë minuta ushtrime në ditë dhe stomaku juaj do të jetë i rrafshët – Lajmi.net
Pesë minuta ushtrime në ditë dhe stomaku juaj do të jetë i rrafshët
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 8:20, 26 February 2018
Provoni të bëni ushtrime në mëngjes.

Shumë femra vuajnë nga trashësia në stomak dhe në këmbë, mirëpo sado që mundohen të ecin nuk ia arrijnë dot të heqin kilogramët e tepërta, shkruan lajmi.net

Mirëpo, janë disa ushtrime tipike për dobësim të këtyre pjesëve të trupit.

Në videon më poshtë mund të shihni këto lloje, filloni t’i praktikoni çdo ditë në mënyrë që ta keni trupin që dëshironi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: mengjes, ushtrime

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels