Pesë humbjet deri te Khabib nga Conor McGregor – Lajmi.net
Pesë humbjet deri te Khabib nga Conor McGregor
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 11:51, 10 October 2018
Conor McGregor tashmë numëron pesë humbje në karrierën e tij.

Boksieri irlandez gjithashtu numëron edhe një humbje në bok, pasi kishte bërë debutimin ndaj Floyd Mayweather.

“Lajmi.net” më poshtë ua rendit katër humbjet që ka pësuar McGregor në karrierën e tij deri më tani:

Humbja e parë e irlandezit në MMA ishte ndaj Artemij Sitenkov në vitin 2008, e që të dy ishin pak të njohur.

Humbja e dytë e McGregorit erdhi nga bashkëkombësi i tij Joseph Duffy në vitin 2010, që u rrah për 30 sekonda.

Humbja e tretë në UFC, ndaj Nate Diaz, ku ai meç tashmë ishte përshkruar si njëri ndër më të zjarrtit.

Ndërsa, humbja e katër e McGregor erdhi në debutimin e tij në boks ndaj Floyd Mayweather në vitin 2017. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO