Pesë gjëra që i zbuloni kur mbeteni beqarë në të 30-tat dhe 40-tat – Lajmi.net
Pesë gjëra që i zbuloni kur mbeteni beqarë në të 30-tat dhe 40-tat
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 0:54, 19 April 2017
Nëse e keni kaluar në lidhje, shumicën e kohës së jetës tuaj si të rritur, të qenit papritmas beqar apo beqareshë në vitet e 30-ta ose të 40-ta mund të ju vijë si shok, shkruan The Independent, transmeton Klan Kosova.

Por kjo periudhë mund të jetë koha e duhur që të bëni ndryshime në jetën tuaj, dhe nuk është gjë e keqe, pavarësisht asaj që shoqëria do të donte që ne ta besonim.

1.Keni më shumë para – të cilat mund t’i shpenzoni për veten.

2.Keni më shumë kohë – të cilën do t’ua shpenzonte partneri ose partnerja juaj në rast se do të ishit në lidhje.

3.Mund t’i rikonsideroni synimet në jetën tuaj

4.Mund ta përqafoni minimalizmin

5.Bëheni më të harmonishëm

Fjalët kyçe: Single

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2