Pesë futbollistët që kanë mbetur në garë për Topin e Artë – Lajmi.net
Pesë futbollistët që kanë mbetur në garë për Topin e Artë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:30, 7 December 2017
Kanë mbetur edhe pesë emra për t’u zbuluar deri te fituesi i Topit të Artë.

‘France Football’ sot organizon ceremoninë për fituesin e Topit të Artë për këtë vit.

Deri më tani 25 futbollistë janë eliminuar nga gara.

Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Gianluigi Buffon, Luka Modric dhe Neymar, janë futbollistët që kanë mbetur në garë.

Edhe këtë vit, favorit për ta fituar mbetet Cristiano Ronaldo./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Topi i Artë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Urban Basketball