Personi i zhdukur në Pejë, gjendet i vdekur – Lajmi.net
Personi i zhdukur në Pejë, gjendet i vdekur
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 18:11, 14 June 2018
Një person i zhdukur dy ditë më parë në Pejë është gjetur nga policia pa shenja jete.

Zëdhënësi i policisë në rajonin e Pejës, Driton Rugova tha për KALLXO.com se është gjetur pa shenja jete një person i cili është raportuar si i zhdukur nga familjarët e tij.

Ai tha se familjarët kanë raportuar në polici se personi 73 vjeçar ka dalur për tu shetitur me 12 qershor dhe nuk është kthyer  më në shtëpi.

“Njësitet policore dhe njësitet e kërkim-shpëtimit të FSK-së e kanë gjetur personin e zhdukur pa shenja jete në fshatin Shtupeq i Vogël në Pejë, në vendin e quajtuar “ Varri i Sykës”” tha Rugova.

Ai shtoi se trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion, ndërsa njësitet janë duke u marrë me hetimin e rastit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO