Personat me Sindromën Down punësohen në kafene (Video) – Lajmi.net
Personat me Sindromën Down punësohen në kafene (Video)
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 21:28, 21 March 2017
Prishtinës i është shtuar sot edhe një kafiteri.

Aty kafja ka një shije ndryshe, meqë ajo përgatitet dhe shërbehet nga personat me Sindromën Down.

Qëllimi i hapjes së këtij lokali është të tregohet se edhe kjo.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bike Rivals
  • Play Pro Kicker Frenzy