Përshëndetja Ronaldo – Mourinho, që me gjasë iu ka ikur (FOTO) – Lajmi.net
Përshëndetja Ronaldo – Mourinho, që me gjasë iu ka ikur (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 23:35, 8 August 2017
.

Edhe pse viteve të fundit jo rrallë herë kanë thumbuar njëri-tjetrin me deklarata, miqësia mes Cristiano Ronaldos dhe Jose Mourinho ekziston akoma.

Këtë na e vërteton përshëndetja mes tyre pas përfundimit të pjesës së parë.

Ronaldo finalen ndaj Manchester Unitedit e nisi nga bankina, për t’u inkuadruar në lojë në minutën e 83’./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown