Përshëndetet marrëveshja Rama-Basha nga njeriu që i bëri bashkë – Lajmi.net
Përshëndetet marrëveshja Rama-Basha nga njeriu që i bëri bashkë
Autori: Lajmi.net LajmeRajoni 13:58, 18 May 2017
Hartuesi i paketës së marrëveshjes mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës, David McAllister i quan të suksesshme përpjekjet e BE dhe SHBA për t’i dhënë fund krizës politike në Shqipëri.

“Me gëzim të madh, kjo përpjekje e madhe e Bashkimit Europian dhe Shteteve të Bashkuara për ti dhënë fund krizës politike në Shqipëri rezultoi me sukses. Mesazhi kryesor është se zgjidhje të qëndrueshme mund të arrihen kur qeveria dhe opozita kërkojnë dhe zhvillojnë dialog të drejt për drejtë më njëri-tjetrin”, shkruan ai në Facebook.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Zombie Big Trouble