Përse duhet të pini qumësht çdo ditë – Lajmi.net
Përse duhet të pini qumësht çdo ditë
Autori: Lajmi.net LifestyleRecetaShëndeti 9:51, 11 October 2017
Qumështi ka dobi të shumta për shëndetin e trupit tonë.

 

Lajmi.net sjell për ju dobitë e qumështit në aspektin emocional dhe në trup:

-Largon stresin

-Rrit energjinë

-Rrahjet e zemrës janë të shëndetshme

-Eleminon thartirën tuaj

-Përkujdeset për rritjen e muskujve

-Mban lëkurën të butë dhe plot shkëlqim

-Mban dhëmbët të shëndetshëm /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: dobitë, Qumësht

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball