Përplasen avionët, kaos në aeroportin e Stambollit – Lajmi.net
Përplasen avionët, kaos në aeroportin e Stambollit
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:47, 14 May 2018
Dy avionë janë përplasur në aeroportin “Ataturk” në Stamboll ditën e diel.

Aksidenti ndodhi teksa njëri prej avionëve ishte i ndaluar në aeroport, ndërsa tjetri po parkonte.

Avionët u përplasën në pjesën e pasme të tyre, ndërsa pasagjerët kanë rrëfyer tmerrin e përjetuar.

“Nuk kishim më shumë se një minutë të ndaluar kur dëgjuam një zhurmë, që krijojë përshtypjen e shpërthimit të një bombe. Unë isha në pjesën e fundit të avionit dhe mendova se ishte fundi i jetës sime”, tregon një pasagjere.

Fjalët kyçe: Aeroporti, avioni, Stamboll

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2